KDO JSME

Bc. Pavel Novák

41 let, IT specialista, zastupitel, předseda finančního výboru, kandidát na starostu města, zakladatel Bubakov.net

čtěte více

Mgr. Jiří Verner

věk: 30 let, učitel, historik, zastupitel, předseda kontrolního výboru, kandidát na místostarostu města, vůdce skautského střediska

čtěte více

Ing. Pavel Adelt, MBA

věk: 45, bankovní manažer, člen finančního výboru, kandidát do rady města

čtěte více

Jiří Toužimský

věk: 45 let, podnikatel, zastupitel

čtěte více

Ing. Alena Burešová

věk: 46 let, krajinářská architektka, členka komise pro revitalizaci náměstí, předsedkyně spolku Přátelé Pecínova

čtěte více

Dr. Ing. Pavel Kotyk

věk: 50 let,obchodní inženýr, člen kontrolního výboru

čtěte více

MUDr. Eva Stará

věk: 42 let, praktická lékařka

čtěte víc

Bára Břízová

věk: 22 let, studentka VŠ, medik

Ing. Jiří Blecha

věk: 28 let, aplikační inženýr

Mgr. Petra Pilátová

věk: 37 let, učitelka


Dále kandidují:

12. Mgr. Petr Janouš (48 let, softwarový architekt), 13. MUDr. Šárka Skálová (30 let, lékařka), 14. ­Veronika ­Štajerová (26 let, vedoucí podejny cestovní kanceláře), 15. MUDr. Jiří Skořepa (43 let, lékař,chirurg), 16. Ing. Jan Špička (29 let, ­vědeckotechnický pracovník), 17. Jiří Benda (39 let, světoběžník, dobrodruh), 18. Lenka Horáčková (42 let, kosmetička), 19. ­Eliška Horáková (21 let, studentka VŠ), 20. Růžena Jirsová (65 let, pracující důchodkyně), 21. Ing. Jiří Hejhal (30 let, ředitel společnosti)


Jsme lidé z Nového Strašecí a Pecínova, aktivní občané, mnozí se zkušenostmi z komunální politiky či spolkového života, kteří se shodují na základním pohledu na dění v našem městě, proto jsme se rozhodli spojit své síly a sestavit nestranickou kandidátku do obecních voleb 5. a 6. 10. 2018. 

Zastupitelé za Společně pro Nové Strašecí a Pecínov aktivně působí celé volební období v zastupitelstvu města, další kandidáti pracují v různých komisích a výborech zastupitelstva. Máme zkušenosti a jasné představy o fungování městského úřadu. Ačkoliv nejsou naši zastupitelé ve vedení města, nechceme jen kritizovat z opozičních pozic. S podporou aktivních občanů vytváříme vlastní návrhy, předkládáme alternativní řešení vůči krokům současné radnice. Občanské volební uskupení Společně pro Nové Strašecí a Pecínov je otevřeno všem, kteří se chtějí zapojit do činnosti sdružení.